Darts
Darts: ‘Round up’ tal-Kampjonati Nazzjonali

L-ewwel Diviżjoni:

It-tieni ġimgħa ipproduċiet erba’ rebħiet għall-viżitaturi Kalkara St Joseph, Floriana Ajax A, Mosta Horseshoe Bar A u Gudja POs Bar A. Wara żewġ logħbiet, dawn l-erba’ timijiet jinsabu minajr telfa.

It-tieni Diviżjoni:

Mosta Horseshoe Bar B u St Venera Red Square jidhru li ser jkunu tnejn mil-kontendenti għar-rebħ tal-kampjonat wara li fit-tieni ġimgħa reġistraw it-tieni rebħa konsekuttiva. Segwiti min Gudja POs Bar B u Cospicua Rangers fuq erba’ punti wara draw ta’ 4-4 bejniethom.

It-tielet Diviżjoni:

Tliet tims fuq punti massimi – Floriana Bocci Club, Floriana Ajax C u Hamrun Bayern Munich wara rebħiet barra min darhom fit-tieni ġimgħa. Siggiewi St.Nicholas BC, Sliema Tipico St.Gregory u St.Paul’s Band Club jirreġistraw l-ewwel rebħa staġjonali.

Riżultati 2. Gimgħa (13/10/2017)

L-Ewwel Diviżjoni

Senglea M. Conquest A v Kalkara St Joseph 1-7; Hamrun Education Bar A v Gudja PO`s Bar A 2-6; Zejtun Beland Bullseye v Floriana Ajax MCP A 2-6; Birzebbuga Cox Sports Club A v Mosta Horseshoe Bar A 2-6.

It-Tieni Diviżjoni

Gudja PO`s Bar B v Cospicua Rangers 4-4; Mosta Horseshoe Bar B v Bugibba Sun City A 7-1; St. Venera Red Square v Birzebbuga Cox Sports Club B 6-2; Floriana Ajax MCP B v Hamrun Education Bar B 8-0.

It-Tielet Diviżjoni

St. Paul’s Diamonds v Floriana Bocci Club 3-5; St.Paul’s Band Club v Senglea M. Conquest B 5-3; Mgarr The Hatch Sports Bar v Siggiewi St.Nicholas BC 0-8; Zurrieq Football Club v Floriana Ajax Munchies C 1-7; Mqabba St. Mary Band Club v Sliema Tipico St. Gregory BC 3-5; Bugibba Sun City Ladies v Hamrun Bayern Munich 2-6.

Klassifika 2. Gimgħa (13/10/2017)

L-Ewwel Diviżjoni

1st Mosta Horseshoe Bar, Floriana Ajax MCP A, Kalkara St Joseph – 6 punti; 4th Gudja PO`s Bar A – 4 punti; 5th Zejtun Beland Bullseye – 1 punt; 6th Birzebbuga Cox Sports Club A, Hamrun Education Bar A, Senglea M. Conquest A – 0 punti.

It-Tieni Diviżjoni

1st Mosta Horseshoe Bar B, St. Venera Red Square – 6 punti; 3rd Gudja PO`s Bar B, Cospicua Rangers – 4 punti; 5th Floriana Ajax MCP B – 3 punti; 6th Bugibba Sun City A, Birzebbuga Cox Sports Club, Hamrun Education Bar B – 0 punti.

It-Tielet Diviżjoni

1st Floriana Bocci Club, Hamrun Bayern Munich, Floriana Ajax Munchies C – 6 punti; 4th Sliema Tipico St. Gregory BC, Siggiewi St.Nicholas BC, St.Paul’s Band Club – 4 punti; 7th Senglea M. Conquest B, Mqabba St. Mary Band Club, Bugibba Sun City Ladies – 1 punt; 10th Mgarr The Hatch Sports Bar, Zurrieq Football Club, St. Paul’s Diamonds – 0 punti.

 Logħbiet 3. Gimgħa (20/10/2017)

L-Ewwel Diviżjoni

Zejtun Beland Bullseye v Hamrun Education Bar A; Mosta Horseshoe Bar A v Senglea M. Conquest A; Floriana Ajax A v Kalkara St Joseph; Gudja PO`s Bar A v Birzebbuga Cox Sports Club A

It-Tieni Diviżjoni

St. Venera Red Square v Mosta Horseshoe Bar B; Hamrun Education Bar B v Gudja PO`s Bar B; Birzebbuga Cox Sports Club B v Cospicua Rangers

It-Tielet Diviżjoni

Siggiewi St.Nicholas BC v St. Paul’s Diamonds; Floriana Ajax C v Bugibba Sun City Ladies; Floriana Bocci Club v Zurrieq Football Club; Senglea M. Conquest B v Mgarr The Hatch Sports Bar; Sliema Tipico St. Gregory BC v Hamrun Bayern Munich; Mqabba St. Mary Band Club v St.Paul’s Band Club

 TAZZA 5-SIDE – 2. RAWND MIL-FAŻI TAL-GRUPPI

Grupp A

St. Venera Red Square v St. Paul’s Diamonds 3-2; Mosta Horseshoe Bar A v Mgarr The Hatch Sports Bar 5-0; Hamrun Education Bar A v Bugibba Sun City Ladies 4-1.

Grupp B

Floriana Ajax B v Senglea M. Conquest B 5-0; Birzebbuga Cox Sports Club A v Gudja PO`s Bar A 1-4.

Grupp C

St.Paul’s Band Club v Cospicua Rangers 3-2; Gudja PO’s Bar B v Hamrun Bayern Munich 3-2; Senglea M. Conquest A v Floriana Ajax A 1-4.

Grupp D

Bugibba Sun City A v Floriana Ajax C 4-1; Kalkara St Joseph v Mosta Horseshoe Bar B 3-2.

Miktub minn...
TVM Sport